OM MANI PEME HUNG

0 prod. w koszyku
kwota: 0,00 zł

O nas     Nasze książki     Zapowiedzi wydawnicze     Regulamin     Kontakt

Newsletter

Usługa „Newsletter” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z działalnością Wydawnictwa Rogaty Budda, w szczególności powiadomienia o nowościach i promocjach.
  1. Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.
  2. W celu świadczenia usługi „Newsletter” Wydawnictwo Rogaty Budda pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  3. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, kontaktując się z Wydawnictwem Rogaty Budda.
  4. Informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na link: „Polityka prywatności”.
  5. Administratorem danych jest Wydawnictwo Rogaty Budda, z siedzibą w Opolu, przy ul. Roweckiego 10g/14. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Wydawnictwo Rogaty Budda wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

UWAGA!

Zapisanie się do usługi "Newsletter" jest jednoznaczne z akceptacją poniższego oświadczenia:
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Rogaty Budda, z siedzibą w Opolu, przy ul. Roweckiego 10g/14, w celu korzystania z prowadzonej przez Wydawnictwo Rogaty Budda usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.