OM MANI PEME HUNG

0 prod. w koszyku
kwota: 0,00 zł

O nas     Nasze książki     Zapowiedzi wydawnicze     Regulamin     Kontakt

Naturalna radość istnienia

Tybetańskie nauki Wielkiej Doskonałości we współczesnym świecie


Jackson Peterson


Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 50,00 zł

Cena promocyjna: 36,00 zł

LUB


Krótki opis

Każdy, kto szczerze pragnie uwolnić się od cierpień emocjonalnych oraz zaznać w życiu radości, mądrości i miłości, musi odkryć własny zasobny skarbiec i zamieszkującą go wyzwoloną naturę. Darem tym nie można się podzielić, ale wiedząc jak, można obdarować nim samego siebie. Istotą naszej świadomości jest niezmienna doskonałość, lecz uwikłani w swe myśli i historie nie zauważamy jej. Autor przekazuje nie tylko wiedzę, ale także metody, które są dostępne dla każdego.

Jackson Peterson - "Naturalna radość istnienia"

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Jackson Peterson - "Naturalna radość istnienia"
  • Jackson Peterson - "Naturalna radość istnienia"
  • Jackson Peterson - "Naturalna radość istnienia"

Szczegóły


Promocja - MAGNES z cytatem do każdego zamówienia

Każdy, kto szczerze pragnie uwolnić się od cierpień emocjonalnych oraz zaznać w życiu radości, mądrości i miłości, musi odkryć własny zasobny skarbiec i zamieszkującą go wyzwoloną naturę. Darem tym nie można się podzielić, ale wiedząc jak, można obdarować nim samego siebie. Istotą naszej świadomości jest niezmienna doskonałość, lecz uwikłani w swe myśli i historie nie zauważamy jej. Uważam tę książkę za narzędzie osobistej przemiany, która pozwala odkryć siebie. Przekazuję ją więc w ręce każdego, kto szczerze pragnie odnaleźć swoją wewnętrzną doskonałość.
JACKSON PETERSON

Jackson Peterson to nauczyciel, który budzi liczne kontrowersje, jest daleki od buddyjskiej ortodoksji. Autor spędził czterdzieści pięć lat życia na poszukiwaniach duchowych oraz studiowaniu praktyk, które wywodzą się z wielu tradycji. Łączy je ich ostateczny cel, którym jest urzeczywistnienie. Praktykował więc zen, tantryczny buddyzm tybetański i dzogczen, wedantę, sufizm, kabałę i ortodoksyjne chrześcijaństwo. Zawsze pragnął otrzymać nauki z pierwszej ręki, od autentycznych mistrzów różnych tradycji. Pragnienie to zawiodło go w różne części świata, począwszy od Chin i Japonii, po Nepal, Indie i Bliski Wschód.

Tak szeroki wachlarz nauk pozwolił mu zobaczyć elementy wspólne dla wielu tradycji, które w różny sposób ukazują to samo. Zdał sobie dzięki temu sprawę z tego, że główny temat różnych nauk można przedstawić bardziej ogólnie i eklektycznie oraz w sposób wolny od naleciałości religijno-kulturowych. Korzystając ze swych bogatych doświadczeń, Jackson chętnie dzieli się swoją wiedzą, metodami oraz unikalnym podejściem do urzeczywistnienia. Przekazuje nauki podczas odosobnień oraz sesji grupowych i indywidualnych.

W swojej książce przekazuje nie tylko wiedzę, ale także metody, które są dostępne dla każdego. Aby móc je zastosować, nie potrzeba żadnego przygotowania, którego tradycyjnie wymaga się w różnych tradycjach religijnych.


SPIS TREŚCI

Wprowadzenie

ROZDZIAŁ 1: Objawienia niewidzialnego świata

ROZDZIAŁ 2: Umysł i natura oświecenia

ROZDZIAŁ 3: Tożsamość, ego i prawdziwa istota

ROZDZIAŁ 4: Natura czystej świadomości

ROZDZIAŁ 5: Trzy zasadnicze podejścia do urzeczywistnienia

ROZDZIAŁ 6: Niedualność i fizyka kwantowa

ROZDZIAŁ 7: Jedność mądrości, miłości i życia

Dodatek – praktyka i ćwiczenia


Patronat medialny
» Portal Buddyjski "CyberSangha"Informacje dodatkowe

Tytuł Naturalna radość istnienia
Podtytuł Tybetańskie nauki Wielkiej Doskonałości we współczesnym świecie
Autor Jackson Peterson
ISBN 978-83-942250-5-6
Wydawca Rogaty Budda
Tłumaczenie Jarosław Kotas
Format A5
Stron 178
Oprawa miękka
Wydanie 1
Data wydania 18-09-2017


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.